Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • osoba pracująca przy laptopie

  „Wypożyczalnia technologii wspomagających dla osób z niepełnosprawnością”

  Od 4 września 2023 r. można składać wnioski o wypożyczenie technologii wspomagających dla osób z niepełnosprawnością takich jak: urządzenia do sterowania komputerem za pomocą wzroku, oprogramowania wspierające komunikację alternatywną, powiększalniki, aparaty słuchowe, drukarki brajlowskie, notesy dla osób niewidomych, a także podnośniki, wózki, skutery. 

 • Pomorska SSE oraz Urząd Miasta gościli przedsiębiorców z powiatu wąbrzeskiego na Śniadaniu Biznesowym

  Pomorska SSE oraz Urząd Miasta gościli przedsiębiorców z powiatu wąbrzeskiego na Śniadaniu Biznesowym

  W dniu 10 października Urząd Miasta oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna zorganizowały Śniadanie Biznesowe dla przedsiębiorców z powiatu. 

 • Wychowankowie placówki podczas wyjazdu do poznania

  Sportowe emocje w Poznaniu

  Od dłuższego czasu nasz placówka współpracuje z fundacją ” Mocni Pomocni” Zamysłem fundacji było nawiązanie wirtualnej relacji wolontariuszy z naszymi wychowankami. Na zaproszenie wolontariuszy w piątek 6 października nasi wychowankowie wraz z opiekunami udali się do Poznania.

 • uczennice podczas meczu siatkówki

  Sportowe wyzwania Działowskiego

  W ostatnim czasie sport bardzo aktywnie towarzyszył uczniom naszego Liceum. Nasi uczniowie nie tylko odnajdują się w lekkoatletyce, ale również szukają wyzwań w innych dyscyplinach sportu.

 • Wyróżnienie dla wychowanki Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej

  Wyróżnienie dla wychowanki Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej

  W ramach podziękowań dla firmy Medicover oraz zespołu pielęgniarskiego ze szpitala w Warszawie, którzy systematycznie wspierają placówkę nasza wychowanka Evelina namalowała trzy obrazy przedstawiające anioły.

 • Dzień zdrowej żywności w Zespole Szkół

  Dzień zdrowej żywności w Zespole Szkół

  3 października w naszej szkole świętowano ,,Dzień zdrowej żywności". Uczennice z klasy III i II TŻ częstowały nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów zdrowymi przekąskami, przygotowanymi przez uczniów w naszej pracowni. Uczniowie klasy II TŻ przygotowali również plakat z tej okazji.

 • Mistrzostwa Szkoły w Lekkoatletyce! Oddany w czerwcu nowy kompleks boisk służy uczniom

  Mistrzostwa Szkoły w Lekkoatletyce! Oddany w czerwcu nowy kompleks boisk służy uczniom

  Początek października rozpieszczał nas pogodą. Korzystając z ciepła w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w  Lekkoatletyce.

 • Obradowało regionalne Forum Samorządowe

  Obradowało regionalne Forum Samorządowe

  4 października w Toruniu odbyło się XV Forum Samorządowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego.Spotkanie reprezentantów samorządów terytorialnych wszystkich poziomów z całego regionu otworzył marszałek Piotr Całbecki. Wśród gości byli m.in. marszałek Senatu Tomasz Grodzki i poseł na Sejm Władysław Kosiniak-Kamysz. Samorząd Powiatu Wąbrzeskiego reprezentował Starosta Wąbrzeski Krzysztof Maćkiewicz. 

 • II Festiwal Piosenek Aleksandry Bacińskiej rusza 7 października

  II Festiwal Piosenek Aleksandry Bacińskiej rusza 7 października

  Wielbiciele poezji śpiewanej i twórczości Aleksandra Bacińska niech już stroją gitary i pakują dobre humory! II Festiwal Piosenek Aleksandry Bacińskiej rusza 7 października.

 • osoba siedząca przy biurku z dokumentami i długopisem w dłoni

  Powiat Wąbrzeski przyjmuje wnioski o przyznanie środków PFRON na dofinansowanie prowadzenia zajęć w ramach programu „Zajęcia klubowe w WTZ”

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, informuje iż w terminie od dnia 10 października 2023 r. do dnia 10 listopada 2023 r. Powiat Wąbrzeski przyjmuje wnioski o przyznanie środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na dofinansowanie prowadzenia zajęć klubowych w ramach programu „Zajęcia klubowe w WTZ”. 

Stronicowanie