Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • 25-lecie Powiatu Wąbrzeskiego – wspomnienia Pana Marka Markowskiego – Przewodniczącego Rady Powiatu od VI kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie

  25-lecie Powiatu Wąbrzeskiego – wspomnienia Pana Marka Markowskiego – Przewodniczącego Rady Powiatu od VI kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie

  Kontynuujemy nasz cykl wywiadów z byłymi oraz obecnymi pracownikami Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie oraz Radnymi Powiatu w Wąbrzeżnie.

  Dziś przedstawiamy wspomnienia Przewodniczącego Rady Powiatu od VI kadencji – Pana Marka Markowskiego.

 • Zasiłek chorobowy dla żołnierza zwolnionego z czynnej służby wojskowej

  Zasiłek chorobowy dla żołnierza zwolnionego z czynnej służby wojskowej

  Nie tylko osoby ubezpieczone mają prawo do zasiłku chorobowego po ustaniu zatrudnienia. Takie prawo ma również żołnierz, który po zwolnieniu z czynnej służby wojskowej stanie się niezdolny do pracy, o ile spełnia określone warunki.

 • Święto Policji w Wąbrzeźnie

  Święto Policji w Wąbrzeźnie

  Uroczysta zbiórka, medale i awanse na wyższe stopnie służbowe. To nieodłączne elementy uroczystości Święta Policji w każdej jednostce Policji. Obchody w Wąbrzeźnie odbyły się we wtorek 16 lipca 2024 roku.

 • Twoja krew - darem życia

  Twoja krew - darem życia

  Kujawsko–Pomorski Oddział Okręgowy PCK OR w Wąbrzeźnie z siedzibą w Wąbrzeźnie przy ul. Wolności 44 oraz Klub Honorowych Dawców Krwi PCK  w Wąbrzeźnie ZAPRASZA do wstępowania w swoje szeregi.

 • Ministerstwo Finansów zaprezentowało projekt nowej ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego

  Ministerstwo Finansów zaprezentowało projekt nowej ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego

  Ministerstwo Finansów przygotowało propozycje zmian w finansowaniu JST w dialogu z samorządami i organizacjami zrzeszającymi jednostki samorządu terytorialnego. Nowa ustawa pozwoli na wzmocnienie i ustabilizowanie finansów JST poprzez zwiększenie ich dochodów własnych.

   

   

 • Grupa Nowy Szpital Wąbrzeźno zaprasza na bezpłatne badanie USG

  Grupa Nowy Szpital Wąbrzeźno zaprasza na bezpłatne badanie USG

  Grupa Nowy Szpital Wąbrzeźno zaprasza mieszkańców Wąbrzeźna i okolic do skorzystania z bezpłatnych badań USG brzucha, bez skierowania. Badanie odbędzie się w dniu 25 lipca 2024 roku od godz. 12:00 w Pracowni USG w Przychodni.

   

 • Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu

  Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu

  Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie zaprasza młodzież w wieku 16-25 lat zainteresowaną podjęciem pracy w okresie wakacyjnym na spotkanie z udziałem przedstawicieli Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu w dniu 30 lipca 2024 roku (wtorek) o godzinie 11:00.

 • Dyżur eksperta ZUS

  Dyżur eksperta ZUS

  Placówki ZUS w regionie organizują kolejne dyżury eksperckie. Będzie można dowiedzieć się m.in. na temat świadczeń dla osób z niepełnosprawnością, zasiłków,  świadczeń z tytułu wypadków przy pracy lub choroby zawodowej, ulgi na start, czy 300+ z programu „Dobry Start” - informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 • Porjekt "Kierunek-Rozwój" - spotkanie informacyjne w Powiatowym Urzędzie Pracy

  Porjekt "Kierunek-Rozwój" - spotkanie informacyjne w Powiatowym Urzędzie Pracy

  09 lipca  2024r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wąbrzeźnie odbyło się spotkanie informacyjne dla osób chcących z własnej inicjatywy podwyższać kompetencje lub kwalifikacje  zawodowe. W spotkaniu uczestniczyły 24 osoby zainteresowane udziałem w Projekcie "Kierunek-Rozwój”. 

 • Szukasz pracy? Sprawdź jakie propozycje oferuje Powiatowy Urząd Pracy

  Szukasz pracy? Sprawdź jakie propozycje oferuje Powiatowy Urząd Pracy

  Oferty pracy aktualne na dzień 11.07.2024r.

Stronicowanie