
Uroczyste otwarcie wieży widokowej w Łopatkach
9 czerwca 2026 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowej wieży widokowej w Łopatkach. W wydarzeniu uczestniczyli mieszkańcy, samorządowcy oraz zaproszeni goście, w tym Starosta Wąbrzeski Krzysztof Maćkiewicz, Wicestarosta Gizela Pijar oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie Justyna Przybyłowska.








